פתרונות מולטימדיה

העולם הדינמי והגלובלי שלנו ממשיך לדהור קדימה וכיום עסקים רבים פועלים בשלוחות רבות בעולם. כיצד הם מצליחים לתאם את כל הפעולות? האם יש להם זמן לכל כך הרבה טיסות? כנראה שלא, אך יש להם מערכות מולטימדיה מתקדמות שמאפשרות להם לקיים ישיבות גם במרחק רב.
כל חברה וכל תאגיד גדול לא יכול לפעול במקום אחד. הוא חייב להיות מפוזר בכמה מקומות בארץ ולעתים בעולם כדי להשריש את המוצרים או השירותים שלו, וזה יוצר מצב שבו אי אפשר לקיים פגישות עם כל האנשים החשובים ביותר. כדי לאפשר זאת ישנם פתרונות מולטימדיה לחדרי ישיבות שחותכים את המרחק והופכים את הישיבה לפשוטה וקלילה ליישום. פתרונות מולטימדיה לחדרי ישיבות עונים על כל הצרכים של העסק, כאשר זה הזמן למנות חלק מהחשובים ביותר שבהם. שיחות ועידה הן הבסיס של הבסיס ותחילה נדבר עליהן. כדי לקיים שיחת ועידה נוחה יש צורך תחילה במסכי לד גדולים או במקרנים. כל עסק יכול לבחור את מה שמתאים לו, לפי הצורך, האיכות הדרושה והתקציב, ובכל מקרה החוויה שלכם צפויה להיות מעניינת. כמובן שלמסכים ניתן לחבר כל מה שרוצים והם תומכים ברזולוציה הכי גבוהה שיש, 4K.

בנוסף למקרנים ולמסכים יש גם מערכת מצלמות ומיקרופונים. המערכת הזו איכותית גם היא ומשדרת תמונה באיכות מספקת כדי להביט האם האדם שלפניכם מגולח או לא, בשונה ממצלמת אינטרנט פשוטה או לא. מערכות הקול רגישות מאוד והמלל מובן לכול. בנוסף לכל המערכות המתקדמות הללו יש צורך גם בתשתית תקשורת מתאימה שגם לה חשוב לדאוג לתמונה רציפה ויישום מלא של כל יתרונות שאר המערכות. תשתיות תקשורת של אינטרנט מהיר, יחד עם חיבורי HDMI יעזרו להעברת תמונה מדויקת. כמו כן, יש צורך בתוכנה מיוחדת לשיחות ועידה כדי לשלוט ולבקר טוב יותר ולהעביר קבצים.

אנו מומחים לייעוץ, מכירה והתקנה של מקרנים. ניסיון עשיר וידע מקצועי רב בתחום מאפשרים לנו להתאים לכל לקוח את המקרן המתאים ביותר עבורו. צוותי ההתקנות שלנו בעלי ניסיון רב שנים בהתקנת מקרנים בחדרי ישיבות, אולמות הקרנה וחדרי קולנוע ביתי ומספקים ללקוחות החברה התקנות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.
אנו משווקים מורשים של מיטב היצרנים בעולם ומציעים ללקוחותינו מבחר רב של דגמים מתקדמים וחדישים.

מסכי המגע האינטראקטיביים הופכים פופולריים יותר ויותר בחדרי הישיבות, כיתות לימוד וחדרי הדרכה. מסכים אלו מאפשרים עבודה אינטראקטיבית מהנה והם בעלי תכונות ופיצ’רים ההופכים את חדר הישיבות לחכם יותר ויעיל יותר, לדוגמה: מסכים אלו כוללים משדר אלחוטי המאפשר להתחבר באופן אלחוטי למסך ללא צורך בכבלים ומתאמים וזאת מכל מחשב, טאבלט או סמארטפון.
מסך המגע מחליף את הלוח המחיק והטושים ומאפשר כתיבה חופשית ורשימת הערות גם על מסמכי OFFICE, תמונות וכדומה. כל התכנים שנוצרו במסך נשמרים לקובץ וניתן לשלוח אותו במייל לרשימת תפוצה.
מסכים אלו מתאימים לארגונים ומוסדות המעוניינים להוסיף עניין וחדשנות למצגות ולישיבות החברה ולתעד אותם ולחדרים בהם מרבים לכתוב ולשרטט במהלך הישיבות.

בלב כל חדר ישיבות חכם מותקנת מערכת שליטה ובקרה המאפשרת הפעלה קלה ופשוטה של מערכות המולטימדיה והחשמל המותקנות בחדר ומנגישה את המערכות גם למשתמשים ללא ידע טכני.
חדר ישיבות חכם ומוצלח הוא כזה המכיל את הטכנולוגיות החדישות והמורכבות ביותר, אך מאפשר לכל משתמש להפעיל אותו בלחיצת כפתור, גם אם הוא מעולם לא ביקר בחדר לפני כן.
מערכת השליטה והבקרה כוללת בקר מרכזי אליו מחוברות כל מערכות המולטימדיה והחשמל המותקנות בחדר הישיבות החכם ומסך מגע בגודל 7-10 אינץ’ המוצב על שולחן הישיבות. מסך המגע כולל ממשק משתמש המעוצב בהתאם לדרישות הלקוח (בעברית או באנגלית) ומאפשר הפעלה חזותית ואינטואיטיבית של חדר הישיבות. לדוגמה: בלחיצה על כפתור “התחל מצגת” יופעל תרחיש המדליק את המקרן ומוריד את מסך ההקרנה, סוגר את הווילונות בחדר ומעמעם את האורות על מנת לאפשר הקרנה איכותית.
מסך המגע יוצר “הפרדה” בין המשתמש לבין המערכות המותקנות בחדר, כך גם החדרים המורכבים ביותר הופכים קלים ופשוטים להפעלה ובתוך דקות בודדות ניתן להתחיל את הישיבה.
חברת Symphony מתמחה בתכנון והתקנה של חדרי ישיבות חכמים ומספקת ללקוחותיה פתרון מלא החל משלב אפיון המערכות המתאימות לחדר הישיבות בהתאם לצורכי הארגון, תכנון התשתיות הנדרשות, אספקה והתקנה.

בחר/י תחום פעילות:
נגישות