שירותי IT

מאז שנת 2006 חברת Symphony מספקת שרותי מחשוב ופתרונות מחשוב לעסקים במגוון גדלים ותחומי פעילות.
אנו מבינים כי מטרת מערכת המחשוב היא לספק מענה לצרכים העיסקים ולשפר את היעילות והרווחיות בארגון ולכן אנו מקפידים להבין במדויק את הצרכים והסביבה העיסקית של הלקוח בטרם תכנון הפתרון.
הניסיון לימד אותנו כי כל ארגון בכל גודל ותחום פעילות יכול להנות ממערכות מחשב זמינה, יציבה ומאובטחת ללא ביצוע השקעות גדולות בעזרת שגרת תחזוקה מונעת והקפדה על סטנדרטים ונהלי עבודה מחמירים.
צוות מקצועני המחשוב שלנו מחויב לספק ללקוח שרות קשוב, איכפתי, מקצועני וזמין תוך הקפדה על תקשורת פתוחה ויעילה.

להלן חלק מהשירותים שלנו בתחום זה:

תמיכת מחשוב שוטפת לעובדי החברה

התקנת תוכנות ויישומים וטיפול במקרה הצורך

שיפורים טכנולוגיים בזמן אמת

שירותי גיבוי ואיחסון

מדפסות

עיקר יתרונות הוירטואליזציה בארגון באות לידי ביטוי כאשר מתקינים מערכת וירטואליזציה על כמה שרתים יחד ובכך יוצרים פלטפורמה (תשתית) המאפשרת אחזקת מערכות מיחשוב רבות ושונות תוך שיפור ניכר של רמת השרידות המושגת יחד עם ניצול יעיל ברבה של החומרה הקיימת בארגון.מערכת הווירטואליזציה גם מאפשרת לנייד מערכת הפעלה מותקנת ופועלת ממחשב פיזי אחד לשני מבלי להפסיק את פעולתה ואת פעולת התוכנות הרצות עליה כך שהמשתמש אפילו לא חש שבפועל הוא עבר מעבודה על מחשב אחד לשני.
מערכת וירטואליזציה מבצעת Snap Shots שמשמעותם שמירה רציפה של כל השינויים שהמחשב עובר. שיטה זו היא המאפשרת למערכת הווירטואליזציה את השרידות והיכולת לשחזר במהירות על גבי מחשב אחר את סביבת הווירטואליזציה באופן אוטומטי ותוך זמן קצר ביותר.

הסיבות העיקריות למעבר לווירטואליזציה בארגון:

 1.  ניצול מיטבי של תשתיות – וירטואליזציה מאפשרת להשיג ניצול אופטימאלי של משאבי המערכת כגון CPU, זיכרון, אחסון וכו’ ע”י שיתוף של משאבים ושינוי התפיסה של “שרת לכל אפליקציה”.
 2. חסכון בעלויות התשתית – באמצעות וירטואליזציה ניתן להפחית את כמות השרתים בארגון ובכך להשיג חסכון גם ברכישת שרתים וגם בעלויות הנלוות כגון: חשמל, מיזוג, רשת, ארונות, שטח באולם המחשב.
 3. שיפור במתן שרות למשתמשים בארגון – וירטואליזציה מציעה דרך חדשה לניהול תשתיות המחשוב בארגון בכך שהיא מאפשרת למנהלי מערכות מתן תגובות מהירות יותר למשתמשים ובמקביל להשקיע פחות זמן בפעולת חוזרות כגון: הפצה של תוכנות, קונפיגורציה, ניתור ותחזוקה.
 4. שרידות גבוהה יותר – ביטול הצורך בעצירת עבודה לצורך ביצוע עבודות תחזוקת חומרה והתאוששות מהירה מהפסקות עבודה מתוכננות או עקב תקלה. השימוש בווירטואליזציה נותן יתרון עצום בכך שהיא מאפשרת להעביר סביבה וירטואלית שלמה לחומרה אחרת בלי הצורך להתקין הכול מחדש.
 5. יתרון בסביבת פיתוח – בסביבות פיתוח מאפשרת מערכת הווירטואליזציה למפתחים לבדוק את המוצר על מערכות הפעלה רבות ושונות בלי להזדקק לסוללת מחשבים שעל כל אחד מהם מותקנת מערכת הפעלה ספציפית.
  לקוחות שעברו לוירטואליזציה דיווחו על שיפור משמעותי
  • שיפור ניצול משאבי שרתים ל- 70%-85% במקום 15%-25% בשרתים רגילים העובדים ללא וירטואליזציה.
  • חיסכון של עלויות של יותר מ-3500$ לשנה לכל משימה.
  • הפחתה בזמן הטמעה של יישומים חדשים משבועות או ימים לדקות בלבד.
  • 75% שיפור בזמן התאוששות מנפילות.
  סימפוני מספקת ומתקינה מערכות וירטואליזציה של VMware וכן מספקת שרותי פתרון תקלות, תמיכה והדרכה למערכות קיימות.

שרותי ענן הפכו בשנים האחרונות להיות אחד השירותים החשובים ביותר בתחום המחשוב. אלו הם שירותים אשר ניתנים תוך התבססות על התחברות למחשב מרוחק.
התחברות הנעשית באמצעות האינטרנט או קווי תקשורת אחרים. מכאן, ניתן ללמוד על יתרונותיו הרבים של שרת בענן, ובכלל זה צמצום עלויות (אין צורך ברכישה, בהתקנה או בתחזוקה של ציוד ותוכנות), הליך הטמעה פשוט ומהיר, אפשרויות התאמה של השירותים לצרכי המשתמש ועוד.

כאשר נכנסים לעובי הקורה, מבינים כי התחום של שרותי ענן הוא אחד המורכבים שתוכלו למצוא בעולם המחשבים והתקשורת. המערכות השונות שהעסק זקוק להן לצורך התפעול שלו, דוגמת מערכות ניהול חשבונות או עובדים, מציעות לא מעט פתרונות מבוססי ענן.

סוג חשוב אחר של שרותי ענן הוא גיבוי או אחסון מידע, כאשר הענן מציע תנאים אידיאליים לכך: הוא מונע את הצורך להתבסס על פתרונות “פיזיים”, דוגמת תקליטורים או התקנים ניידים, להם בלאי ופוטנציאל לנזק עקב לא מעט סיבות. שרת בענן גם מאפשר לבצע גיבוי אוטומטי של המידע, בזמנים שהוגדרו מראש על ידי המשתמשים, מה שמפשט בצורה ניכרת את התמונה עבורם.

שירותי התקשורת מהווים אף הם חלק בלתי נפרד מהתחום של שרותי ענן. מרכזיה בענן באה להחליף את מכשירי הטלפון והמרכזייה המיושנים של פעם ומאפשרים תקשורת על בסיס האינטרנט בלבד: זה לא רק פשוט יותר מבחינה תפעולית, אלא גם זול יותר לאורך זמן (ברוב המקרים, התשלום נעשה אך ורק על פי השיחות שנעשו באמצעות המרכזייה בפועל). גם פתרונות וידאו, דוגמת וידאו קונפרס לעסקים.

בעידן של היום רוב ניהול המידע והתקשורת מתבצע במרחב הדיגיטלי. כיום אנו יודעים, כמה התקשורת בעסק שלנו היא חשובה ועוזרת לנו בהתנהלות היום יומית עם לקוחות, ספקים ובעיקר בין הגופים הפועלים בארגון

על מנת ליצור תקשורת שתשמש אותנו בצורה יעילה ואמינה יש צורך לתכנן את הסביבה הממוחשבת שלנו בארגון בצורה יעילה, נכונה ואפקטיבית. ובעיקר מותאמת לצורכי המשרד בהווה עם התחשבות בצרכים עתידיים

לא פעם, תכנון שגוי או לא יעיל של הסביבה הממוחשבת הוביל ארגונים שונים להוצאות כספיות מיותרות ברכישת ציוד לא מתאים או בהכנת תשתיות לא מותאמות לרמת העבודה בארגון
לתקשורת ברשת מחשבים הארגונית יש השפעה מכרעת על תפקוד הארגון, מהסיבה שתקלה בה יכולה להשבית ארגון מלתפקד, לכן חשוב לעשות בחירה נכונה של בעל מקצוע מיומן ומקצועי

• יעוץ, תכנון והקמת תשתיות רשת למחשבים בעסק שלכם
• שדרוג תשתיות קיימות
• שדרוג ציוד תקשורת
• תשתיות אופטיות
• גישורי רשת בין מבנים
• ארונות תקשורת ושרתים
• תשתיות אלחוטיות (WIFI/סלולר)
• חדרי מחשבים וחדרי שרתים
• תחזוקה שוטפת לתשתיות

בחר/י תחום פעילות:
נגישות